Switch to mobile version. Augšup

Līderis

 

Jūs varat radīt globālu ietekmi, piesaistot jaunus darbiniekus, veicinot viņu sadarbību un vadot viņus pretim veiksmei.

Strādājiet izaicinājumu pilnā vidē, vadiet prasmīgu un aktīvu ekspertu komandu, kas veido SEB grupas globālo darbu. Gūstiet starptautiska mēroga panākumus. Šī ir Jūsu iespēja ieviest pārmaiņas. Jums būs iespēja kopīgot savu pieredzi kopā ar citiem uzņēmuma līderiem un gūt iedvesmu specializētās apmācību programmās.

 

Darba iespējas

 
Līga
Nodaļas vadītāja
Darbs SEB grupas pakalpojumu centrā nozīmē pastāvīgu attīstību, un man tas ir ļoti būtiski. Papildus tam, ka varu izmantot savu iepriekšējo darba pieredzi, es varu attīstīt arī jaunas kompetences. Mēs strādājam ar visdažādākajiem globālajā tirgū pieejamajiem finanšu instrumentiem, un ikdienā sazināmies ar kolēģiem visā pasaulē. Ja Jums patīk strādāt dinamiskā starptautiskajā vidē, šī neapšaubāmi ir īstā vieta!
Līga
Nodaļas vadītāja

 

Neatbilst tavām vajadzībām? Skatīt citus profilus

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.