Switch to mobile version. Augšup

Praktikants

 

Ja jūs meklējat vērtīgu, elastīgu un efektīvu darba pieredzi, kas ir vairāk nekā tikai ieraksts Jūsu CV, tad šī ir īstā vieta, kur to gūt.

Mēs zinām, ka Jūs vēl joprojām meklējat savu karjeru, tāpēc izmantojiet iespēju piedalīties dažādos projektos un uzziniet, kā tie tiek vadīti. Jūs gūsiet vērtīgu darba pieredzi gan ikdienas uzdevumu veikšanā, gan sadarbībā ar ekspertu komandu, ar ko strādāsiet prakses laikā. Tā jūs paplašināsiet savas zināšanas un prasmes, kā arī profesionālo kontaktu loku un arī savu domāšanu.

 

Prakses iespējas

 

Leo
Bankas darījumu speciālists
Visi ir pārsteigti, kad stāstu viņiem, ka jutos kā īsts manas komandas biedrs jau no paša sākuma. Es varēju veikt īstus uzdevumus, kas nebija īpaši atšķirīgi no tiem, ko veica mani pieredzējušie kolēģi. Kad biju nostrādājis SEB grupas pakalpojumu centrā dažas nedēļas un iemācījies visu, ko varēju, kolēģi no citām komandām sāka man jautāt specifiskus padomus. Tas, ka spēju palīdzēt viņu jautājumos, lika man justies ārkārtīgi novērtētam un uzticamam.
Leo
Bankas darījumu speciālists
 

Neatbilst tavām vajadzībām? Skatīt citus profilus

 

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.