Switch to mobile version. Augšup

Klusā iela 11

Foto galerija

No 49 940 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 258,60* EUR)

No 23 līdz 81 m2 | Klusā iela 11, Rīga

Piecstāvu nams Klusā ielā 11 ir celts 1912. gadā pēc arhitekta Augusta Malvera projekta. Par vietējas nozīmes arhitektūras pieminekli atzītajai ēkai veikta pilnīga rekonstrukcija, saudzējot vēsturiskās vērtības – uzklāts māla dakstiņu jumts, kāpņu telpā saglabātas oriģinālās flīzes un kāpņu margu lenteri, bet dzīvokļos atjaunotas oriģinālās ķieģeļu sienas, ieklātas koka grīdas, durvis, logi un palodzes. Visā ēkā pilnībā nomainīta gan elektroinstalācija, gan inženierkomunikācijas. Pie ēkas atrodas plaša zaļā zona.

Projektā pieejami kopumā 10 dzīvokļi – no kompakta vienistabas dzīvokļa līdz pat plašiem četristabu mājokļiem. Ēkas pēdējā stāvā iekārtoti divi unikālu divlīmeņu dzīvokļi ar balkoniem. Savukārt pagrabstāvā pieejamas mantu glabātuves, bet automašīnas iespējams novietot pagalmā vai bez maksas atstāt uz ielas līdzās namam. 

Iegādājoties dzīvokli projektā “Klusā iela 11 ” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

 • kredīta noformēšanu – bez maksas (standarta cenrādis – 1,5%);
 • darījuma kontu par 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas);
 • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
 • īpašu apdrošināšanas piedāvājumu no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam vai ir iestājusies grūtniecība.

Lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt, kā arī citus ar kredītu saistītus jautājumus, aicinām aizpildīt pieteikumu.

 


 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 77 000 EUR, klienta līdzdalība 15 400 EUR, kredīta summa 61 600 EUR, kredīta procentu likme 2,5% gadā (procentu likme ir mainīga, to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 220,60 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 327,25 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,6%, kopējā summa, kas jāmaksā 93 488,40 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Aprēķina pieņēmumā norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie SEB bankas kredītspeciālista.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.