Switch to mobile version. Augšup

Finansēšana

Finansējuma pieejamība ir svarīga mūsu klientiem, tāpēc, izstrādājot piedāvājumus, nodrošinām plašu finansējuma pakalpojumu klāstu, sākot ar īstermiņa apgrozāmo līdzekļu finansēšanu, ilgtermiņa finanšu risinājumiem, līdz pat sindicētu aizdevumu izsniegšanai.

Uzņēmumu finanses

Mēs piedāvājam plašas finansējuma iespējas, sākot no aizdevumiem apgrozāmajiem līdzekļiem, līdz pat ilgtermiņa ieguldījumiem. Sākotnēji aizdevumu piešķiršanu pārrunājam individuāli ar klientu, tomēr, izvērtējot finansējuma apmēru un iespējamos sarežģījumus, sindicēšanas posmā varam iesaistīt arī citas bankas pārstāvjus. Šajā jomā esam guvuši nozīmīgu pieredzi un līdz ar to varam teikt, ka esam vadošais sindicēto kredītu organizētājs klientiem Baltijas valstīs.

Mēs piesaistām finansējumu un strukturējam komerciālos un juridiskos noteikumus tā, lai tie atbilstu mūsu klientu uzņēmumu vajadzībām. Finansējuma apkalpošanas laikā būsim uzticami konsultanti, neatkarīgi no finansējuma apmēra, sarežģītības un iesaistīto pušu skaita.

Projektu finansēšana

SEB bankai ir ievērojama pieredze korporatīvo un jaunizveidoto uzņēmējdarbības projektu finansēšanā. Esam īstenojuši vairākus enerģētikas, publiskās un privātās partnerības, infrastruktūras un uzņēmumu pārņemšanas finansēšanas projektus. Turklāt mūsu projektu finansēšanas darbība stingri atbilst Ekvatora principiem – finanšu nozares standartam, kurā projektu finansēšanā tiek noteikti, novērtēti un pārvaldīti gan sociālie, gan vides riski.

Finansējums nekustamajam īpašumam

SEB nekustamā īpašuma finansēšanas nodaļa sniedz individuāli izstrādātus finanšu risinājumus katram nekustamā īpašuma investoram. Mūsu klienti parasti ir nozīmīgi nekustamā īpašuma nozares uzņēmumi, investori un privātie nekustamā īpašuma objektu īpašnieki.

Jums, kā mūsu klientam, ir pieejami visi SEB pakalpojumi. Noteikti aicinām izmantot mūsu pieredzējušās nekustamā īpašuma speciālistu grupas zināšanas, jo viņi palīdzēs realizēt tieši Jūsu specifiskās finansējuma vajadzības.

Zaļais kredīts

Finansējuma risinājums, kura mērķis ir atbalstīt klimatam draudzīgus un zemu CO2 izmešu projektus. Tā ir ilgtspējīga izvēle, kas sniedz ieguvumus, kā biznesam tā videi.

Uzzināt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.