Switch to mobile version. Augšup

Klienti

Izprotot klientu vajadzības un gūstot padziļinātas zināšanas par Jūsu uzņēmumu, mūsu klientu apkalpošanas komanda pilda uzticama finanšu padomdevēja lomu ilgtermiņā.

Mēs spējam nodrošināt klientiem gan vietēja, gan starptautiska un pat globāla mēroga finanšu risinājumus.

Korporatīvie klienti

SEB panākumus nodrošina ilgtermiņa sadarbība ar lielajiem korporatīvajiem klientiem, par kuru darbu un vajadzībām mums ir padziļināta izpratne. Īpaši nozīmīgi mums ir klienti, ar kuriem  sadarbojamiem  jau vairākus gadu desmitus, Esam kļuvuši par lieciniekiem daudzu mūsu klientu attīstībai -  daži no tiem šobrīd darbojas vairāk nekā 100 dažādos starptautiskajos tirgos.

Finanšu iestādes

Mēs apzināmies, ka finanšu iestādēm ir dažādas vajadzības un prioritātes, tādēļ piedāvājam diferencētus,  klientu interesēm atbilstošus produktus. Tā var būt tirdzniecības finansēšana jaunattīstības valstīs vai kompetenti ieteikumi par uzņēmējdarbības attīstību Ziemaļvalstīs.

Starptautiskie uzņēmumi

Ar SEB bankas atbalstu daudzi mūsu klienti ir ievērojami uzlabojuši savus finanšu rādītājus un stiprinājuši pozīcijas iekšējos tirgos. Augot līdzi saviem klientiem, esam nostiprinājuši arī savas pozīcijas pasaules lielākajos finanšu centros.

Sabiedriskais sektors

Mūsu klientu apkalpošanas komanda sniedz profesionālus padomus visos finanšu jautājumos, kas saistīti ar klientu mērķu īstenošanu. Mūsu sadarbības pamatā ir uzticēšanās, partnerība, izpratne par klienta mērķiem un gatavība sniegt atbilstošus risinājumus.

Nekustamā īpašuma finansēšana

SEB nekustamā īpašuma finansēšanas nodaļa sniedz individuālus finanšu risinājumus katram nekustamā īpašuma investoram. Mūsu klienti parasti ir investori, nekustamā īpašuma nozares uzņēmumi un privātie nekustamā īpašuma objektu īpašnieki.

Mūsu klientu interesēs nodrošinām plašu pakalpojumu klāstu - sākot ar aizdevumu izsniegšanu un sindicēšanu, līdz pat dažādiem kapitāla tirgus produktiem un konsultācijām par darījumu strukturēšanu un risku minimizēšanu.

 

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.