Switch to mobile version. Augšup

Naudas pārvaldība un tirdzniecības finansēšana

Mēs piedāvājam plašus naudas pārvaldības risinājumus, tirdzniecības un piegādes ķēdes finansēšanas produktus, kā arī klientiem piemērotu elektronisko kanālu klāstu. Pakalpojumi ir pieejami neatkarīgi no tā, vai tie tiek sniegti vienas valsts ietvaros, vai arī ir nepieciešami darbībai vairāku valstu tirgos, kombinējot vairāku produktu risinājumus.

Naudas pārvaldība

Naudas pārvaldība aptver plašu produktu un pakalpojumu klāstu uzņēmuma likviditātes vadībai un tās pilnveidošanai.

Mēs palīdzam atvērt norēķinu kontu SEB bankā Latvijā un citās SEB grupas bankās (Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Norvēģijā, Vācijā, Lielbritānijā). Mēs piedāvājam ērtu un efektīvu maksājumu administrēšanu elektroniskajos kanālos (Internetbanka / Telebanka / SEB Gateway). Mēs nodrošinām centralizētu saistīto uzņēmumu finanšu kontroli un pārvaldību gan vietējā, gan starptautiskā līmenī, piedāvājot grupas konta risinājumu un ziņojumu apmaiņu caur SWIFT kanālu.

Tirdzniecības un piegādātāju finansēšana

Mēs nodrošinām tirdzniecības finansēšanu un faktoringu, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu attiecīgajā jomā. Sniedzam iespēju formēt kredītvēstules, dokumentu inkaso, bankas garantijas, kā arī iepazīties ar dažāda veida faktoringa un citiem tirdzniecības finansēšanas risinājumiem. Mūsu idejas palīdzēs Jums palielināt apgrozāmo līdzekļu apjomu, uzlabot naudas plūsmu, samazināt dažāda veida riskus un atrisināt citus ar uzņēmuma darbības efektivitāti saistītus jautājumus.

Klientu elektroniskie kanāli

Mēs Jums piedāvājam izmantot internetbanku – speciālistu un lietotāju augsti novērtētu programmu, kuras vienkāršajā un ērti lietojamajā vidē ir pieejami bankas produkti un pakalpojumi. Sniedzam iespēju izvēlēties arī Baltic Online sistēmu, kas nodrošinās ērtu kontu pārvaldību Baltijas reģionā, savukārt klientiem, kam nepieciešams liela apjoma datu imports un eksports starp grāmatvedības programmu un banku, piedāvājam Gateway (host-to-host Gateway) sistēmu.

Papildus tam mūsu klientiem ir pieejami arī ērti risinājumi ienākošās naudas plūsmas pārvaldīšanai. E-link un e-komercijas pakalpojumi palīdzēs ātri un ērti uzraudzīt ienākošo naudas plūsmu uzņēmumiem, kas piedāvā savus pakalpojumus internetā.

Aktīvu apkalpošana

Aktīvu apkalpošanā mēs piedāvājam Sub-Custody un Global Custody produktus. Ar Sub-Custody pakalpojumiem mēs nodrošinām finanšu iestādes, kas izmanto SEB kā turētājbanku, jebkurā no 10 tirgiem, kuros darbojamies. Global Custody ietvaros mēs sniedzam pakalpojumus aptuveni 86 tirgos visos kontinentos.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.