Switch to mobile version. Augšup

Saziņas iespējas

Piezvaniet mums

Jūsu ērtībām katru dienu 24 stundas diennaktī ir pieejams Klientu centra tālrunis +371 26668777. Katru dienu 24 stundas diennaktī ar mums ir iespējams sazināties, izmantojot arī Skype programmu (SEB_Latvija).

Uzrakstiet mums Internetā

Nosūtiet jautājumu, ierosinājumu vai atsauksmi, izmantojot veidni, kas pieejama augstāk. Jūs varat nosūtīt mums ziņu arī SEB bankas internetbankā ibanka.seb.lv, izmantojot pasta kastīti.
Darbadienās no plkst. 8.00 līdz 23.00 varat sazināties ar banku arī Twitterī (konts: @SEB_Latvia). Maksimālais atbildes sniegšanas laiks ir viena darba diena.

Apmeklējiet SEB bankas filiāli

Iesniedziet jautājumu, atsauksmi vai ierosinājumu jebkurā klientu apkalpošanas vietā. Adrešu sarakstu meklējiet šeit.

Uzrakstiet mums vēstuli

Mūsu pasta adrese: SEB finanšu centrs, Meistaru iela 1, Valdlauči, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads LV-1076, Latvija

Informācija par Ombudu

Kādus pakalpojumus sniedz SEB bankas Klientu centrs

Video par zvanu centru

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.