Switch to mobile version. Augšup

Preses relīzes

 • Jaunumi - 10.12.2019

  SEB internetbankā var piesaistīt arī bankas “Citadele” kontus

  SEB klienti savā internetbankā tagad var piesaistīt arī bankas “Citadele” kontus, kas ļauj vienuviet ērti pārskatīt savas finanses. Pakalpojums bez maksas ir pieejams gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem. Iespēja internetbankā piesaistīt citu banku kontus tiek nodrošināta jau kopš septembra, un līdz šim to izmantojuši vairāk nekā 2500 SEB bankas klientu Latvijā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 06.12.2019

  Noslēdzies jaunuzņēmumu attīstības programmas “Lighthouse Development Program” trešais cikls

  SEB bankas, Mastercard un riska kapitāla fonda “NFT Ventures” īstenotā attīstības programma “Lighthouse Development Program” tika uzsākta 2018. gada rudenī ar mērķi veicināt sadarbību starp bankām un jaunuzņēmumiem, kuri darbojas Baltijas un Ziemeļu reģionos. Nesen noslēdzies trešais programmas cikls, kurā pieteicās rekordliels dalībnieku skaits – 33, no kuriem viens bija Igaunijas un četri Latvijas uzņēmumi.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 05.12.2019

  SEB bankas vadītāja Latvijā Ieva Tetere dibinājusi savu stipendiju jauniešu izaugsmei

  SEB bankas vadītāja Latvijā Ieva Tetere dibinājusi savu stipendiju, kuru saņems mazturīgi, bet centīgi un talantīgi jaunieši, kuri vēlas iegūt augstāko izglītību. Ievas Teteres stipendija izaugsmei būs paredzēta vienam studentam uz visu izvēlētās studiju programmas periodu. Ikgadējais stipendijas apmērs būs 2150 eiro.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.