Открыть мобильную версию сайта Top

Предпринимательство - 07.08.2020

Видеосеминар: Tехническая сторона успешной электронной коммерции

Видеосеминар: Tехническая сторона успешной электронной коммерции Foto: Fabian Grohs, Unsplash

Успешную электронную коммерцию невозможно представить себе без соответствующего технического решения. Какую платформу и платежную систему выбрать? Что делать с доменом? Ответы на эти и другие вопросы на семинаре eAkadēmija дает консультант по дигитальному маркетингу Эдгар Короневскис.


Предпринимательство - 07.08.2020

No domēna līdz maksājumu sistēmai – e-veikala izveides tehniskā puse

No domēna līdz maksājumu sistēmai – e-veikala izveides tehniskā puse Foto: Fabian Grohs, Unsplash

Veiksmīga e-komercija nav iedomājama bez atbilstoša tehniskā risinājuma. Kādu platformu un maksājumu sistēmu izvēlēties? Kā risināt domēna jautājumus?  Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem eAkadēmijas seminārā sniedz digitālā mārketinga konsultants Edgars Koroņevskis.


СООБЩЕНИЯ - 2020 08 06 - 16:55

Утром 8 августа запланированы перебои в работе интернет-банка и мобильного приложения

Ранним утром субботы, 8 августа, запланированы работы по обслуживанию IТ-систем, поэтому с 4.00 до 6.00 временно будут недоступны интернет-банк и мобильное приложение SEB.

Русский

СООБЩЕНИЯ - 2020 08 06 - 16:55

On August 8th interruptions in availability of internet bank and Mobile app

Due to the scheduled IT system maintenance works on Saturday, August 8th between 4.00 and 6.00 o’clock internet bank and mobile application services will not be available.

English

СООБЩЕНИЯ - 2020 08 06 - 16:55

8. augusta rītā plānoti pārtraukumi internetbankas un mobilās lietotnes darbībā

Sestdien, 8. augustā, agri no rīta tiks veikti IT sistēmas uzturēšanas darbi, tādēļ laika posmā no plkst. 4.00 līdz plkst. 6.00 klientiem nebūs pieejama internetbanka un mobilā lietotne.

Latvian

Планирование финансов - 06.08.2020

Jauns, bet atbildīgs – 5 veidi kā piepelnīties paralēli studijām

Jauns, bet atbildīgs – 5 veidi kā piepelnīties paralēli studijām Youth LAB dalībniece Marta Kristiāna Viļuma

Ir grūti salīdzināt to, kādi ir izdevumu apjomi, dzīvojot vecāku ligzdā un kādi izrādās atbildot par finansēm pašam, dzīvojot atsevišķi. Izdevumu Gaiziņkalns – kleitas, kino, kafejnīcas, ballītes kļūst par Everestu – elektrība, internets, mājokļa īre, ūdens, pārtika, bet izklaides paliek par vien nelielu daļu no tā.


НОВОСТИ - 2020 08 06 - 11:35

Pirmajā pusgadā uzņēmumiem piešķirts finansējums 390 miljonu eiro apmērā

Šī gada pirmajā pusē SEB banka uzņēmumiem kopumā piešķīrusi finansējumu 390 miljonu eiro apmērā, kas ir par 93% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2019. gadā. Kreditēšanas būtisko pieaugumu lielā mērā noteikusi aktivitāte lielo uzņēmumu segmentā, tai pat laikā mazo un vidējo uzņēmumu segmentā šī gada pirmajā pusē SEB banka piešķīrusi finansējumu 73 miljonu eiro apmērā. Kopumā kredītportfelis uzņēmumu segmentā gada laikā palielinājies par 2%.

Latvian

Молодежь - 06.08.2020

Blogs: Jauna nedēļa, jauni pārbaudījumi

Blogs: Jauna nedēļa, jauni pārbaudījumi Youth LAB dalībnieks Oskars Vasmuss

Jauna nedēļa, jauni pienākumi, jauni sarežģījumi. Nav melots, ka ikkatra nedēļa nes kaut ko jaunu mūsu dzīvēs. Tās pat nav nedēļas, bet gan dienas. Ja mēs ieslīgstam rutīnā, protams, tad viss ir pilnīgi citādi, mēs dzīvojam un tā arī nekad nesaprotam, kas tad ir vai bija mūsu dzīves aicinājums. Kāpēc es to tā rakstu? Jo šī nedēļa pagāja nedaudz citādāk.


Предпринимательство - 05.08.2020

Нужен ли моему интернет-магазину PayPal

Нужен ли моему интернет-магазину PayPal

Для каждого интернет-магазина важно обеспечить клиентам разные возможности расчетов. PayPal — это один из самых популярных способов онлайн-платежей, который особенно пригодится, если вы хотите привлечь иностранных покупателей, предоставив им безопасный и надежный способ оплаты.


Предпринимательство - 05.08.2020

Vai interneta veikalam vajadzīgs PayPal risinājums

Vai interneta veikalam vajadzīgs PayPal risinājums

Ikvienam interneta veikalam ir būtiski nodrošināt klientiem dažādas norēķinu iespējas. PayPal ir viens no populārākajiem tiešsaistes maksājumu veidiem, kas lieti noderēs, ja vēlaties piesaistīt ārvalstu pircējus, piedāvājot tiem drošu un uzticamu maksājumu iespēju.


Pages

Контакты

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Блокирование карт и интернет-банка

  24/7

  Другие вопросы

  Для частных лиц

  Пн. - Пт.08.00 - 21.00
  Cб., Вс. и праздники 10.00 - 18.00

  Для предприятий

  Пн. - Пт. 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.