Открыть мобильную версию сайта Top

 • Главная
 • Klienta komplekts – nepārmaksājiet par bankas ikdienas pakal...

Планирование финансов - 13.01.2020
komplekts | bankas pakalpojumi

Klienta komplekts – nepārmaksājiet par bankas ikdienas pakalpojumiem

Klienta komplekts – nepārmaksājiet par bankas ikdienas pakalpojumiem

Lai gan varētu šķist, ka, izmantojot bankas pakalpojumus, vienkārši jāsamierinās ar dažādām komisijas maksām, SEB bankas klientiem ir plašas iespējas pārvaldīt savas ikmēneša izmaksas par ikdienas bankas pakalpojumiem.

Izvēloties piemērotāko Klienta komplektu, ir iespējams ietaupīt pat vairākus eiro mēnesī.

Daudziem noteikti ir pazīstama nepatīkamā “pēcgarša”, kas rodas  pēc naudas pārskaitīšanas draugiem vai tuviniekiem jo par katru maksājumu banka papildus iekasē komisijas maksu. Saskaitot dažādas komisijas par maksājumiem, kontu apkalpošanu un bankas karšu lietošanu, mēneša griezumā var izveidoties vērā ņemama summa.

Taču SEB bankas klientiem ir pieejams veids, kā izvairīties no šīm izmaksām un tādējādi katru mēnesi ietaupīt savus naudas līdzekļus – ikdienai un finanšu pārvaldībai nepieciešamākie bankas pakalpojumi ir apkopoti Klienta komplektos.

Izvēloties piemērotāko komplektu, klienti par izmantotajiem pakalpojumiem maksā nevis saskaņā ar cenrādi, bet gan zemāku fiksētu mēneša maksu.

Kas ir klienta komplekts

SEB banka ir ieviesusi Klientu komplektus, lai klienti varētu ērti un pārskatāmi sekot līdzi savām finansēm, kā arī plānot tēriņus. Bankas  Klientu komplektus var salīdzināt, piemēram, ar mobilo operatoru piedāvātajiem tarifu plāniem: mobilo telefonu lietotājiem nav izdevīgi maksāt atsevišķi par katru patērēto megabaitu, tāpēc viņi ikdienā nepieciešamajam datu apjomam visbiežāk izvēlas tarifu plānu.

В комплекте выгоднее

Наши комплекты клиента позволяют Вам за одну ежемесячную плату использовать все самые необходимые в повседневной жизни банковские услуги значительно дешевле, чем платя комиссионную плату за каждую карту или перечисление в отдельности.

Izmantot bankas pakalpojumus bez Klienta komplekta ir tāpat, kā maksāt par katru iztērēto megabaitu atsevišķi. Arī SEB bankas Klienta komplektos par zemāku fiksētu mēneša maksu ir iekļauti ikdienā nepieciešamākie pakalpojumi – bezmaksas pārskaitījumi, neierobežots bezmaksas kontu skaits, kā arī norēķinu un /vai kredītkarte, par kuriem netiek iekasēta mēneša maksa.

Protams, ir situācijas, kad klientam komplekts nav nepieciešams, jo mēnesī  tiek veikti vien dažus maksājumus un izmantots tikai viens konts, tomēr SEB bankas apkopotie dati liecina, ka vairumam klientu izdevīgāk ir pieslēgt  viņiem piemērotāko Klienta komplektu.

Kā izvēlēties piemērotāko komplektu

Lai izvēlētos piemērotāko Klienta komplektu, jāveic vienkārša finanšu paradumu izpēte – cik maksājumu jūs vidēji veicat mēneša laikā, cik kontu lietojat, vai izmantojat maksājumu karti, vai jums ir nepieciešama kredītkarte. Šo informāciju norādiet klienta komplektu kalkulatorā, kurš atradīs jums piemērotāko risinājumu.

Pieslēdzot Klienta komplektu, jūs neuzņematies ilgtermiņa saistības. Ja secināsiet, ka komplekts jums vairs nav piemērots, internetbankā to jebkurā brīdī varēsiet nomainīt pret citu vai pārtraukt komplekta izmantošanu.

 • Планирование финансов - 13.06.2018

  Kā neļaut ikmēneša maksājumiem pārvērst dzīvi haosā

  Kā neļaut ikmēneša maksājumiem pārvērst dzīvi haosā

  Cilvēki ir dažādi.  Vieni stingri kontrolē savas finanses, patstāvīgi apmaksājot visu rēķinus, citiem tieši nepatīk ikmēneša rēķinu kārtošana un viņi izvēlas visu apmaksāt ar vienu klikšķi. Taču katrs var izvēlēties – vienkāršu e-rēķina saņemšanu vai arī tā automātisko apmaksu.

  Подробнее

 • Планирование финансов - 10.09.2019

  Kā mobilā lietotne var padarīt dzīvi ērtāku

  Kā mobilā lietotne var padarīt dzīvi ērtāku

  Mobilā lietotne ir kā internetbankas esence jūsu viedtālrunī, kas ļauj ātri un ērti veikt visas svarīgākās ikdienas finanšu operācijas. Lai lietotnei piekļūtu, pietiek ar paša izdomātu PIN kodu vai pirksta nospiedumu.

  Подробнее


Еще по данной теме

Архив

Контакты

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Блокирование карт и интернет-банка

  24/7

  Другие вопросы

  Для частных лиц

  Пн. - Пт.08.00 - 21.00
  Cб., Вс. и праздники 10.00 - 18.00

  Для предприятий

  Пн. - Пт. 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.