Открыть мобильную версию сайта Top

НОВОСТИ - 2020 01 15 - 09:30

SEB banka turpmāk izsniegs ALTUM portfeļgarantijas mazajiem un vidējiem uzņēmējiem

SEB banka ir parakstījusi līgumu ar ALTUM par portfeļgarantiju izsniegšanu, tādējādi paplašinot finansējuma pieejamību tieši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Ar ALTUM portfeļgarantijas piesaisti SEB bankas finanšu pakalpojumi mūsu klientiem kļūs pieejamāki arī situācijās, kad uzņēmumam ir ierobežotas iespējas aizdevumam piesaistīt atbilstošu nodrošinājumu, kā arī mazajiem uzņēmējiem, kuriem nepieciešami aizdevumi ar nelielām summām bez papildus nodrošinājuma.

SME finansēšanā jau šobrīd sadarbojamies ar ALTUM, slēdzot individuālās garantijas, kuru izsniegšanā nepieciešama informācijas un dokumentu apmaiņa ar ALTUM pie katra darījuma. Dalība šajā programmā ļaus bankas darbiniekam piesaistīt portfeļgarantiju, darbojoties patstāvīgi, kas klientam padarīs procesu ātrāku, savukārt bankai – efektīvāku. Vēl bez ātruma klients varēs saņemt aizdevumus ar izdevīgākiem nosacījumiem, īpaši attiecībā uz Mikrokredītu.

Arnis Škapars, SEB bankas valdes loceklis:
SEB bankas kā lielākā uzņēmējdarbības kreditētāja prioritāte ir un paliek ilgtspējīgu un pārdomātu biznesa ideju finansēšana. Jau šobrīd SEB banka sniedz dažādus finanšu pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī realizē virkni atbalsta programmu un iniciatīvu attiecīgajam segmentam, tostarp grantu programu (ie)dvesma, SEB Izaugsmes programmu, E-akadēmiju. Sadarbībā ar ALTUM, SEB banka ir īstenojusi ne tikai iniciatīvas mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam, bet arī sadarbojusies dažādu projektu atbalstīšanā dažādās nozarēs. Līdz ar to iesaiste ALTUM portfeļgarantijas programmā ir likumsakarīgs solis, lai SEB bankas finanšu pakalpojumi klientiem kļūtu vēl pieejamāki un izdevīgāki. Mūsu mērķis šīs programmas ietvaros ir nevis kvantitatīvu rādītāju sasniegšana, bet atbalsts tiem uzņēmējiem, kuri nevar saņemt nepieciešamo līdzfinansējumu kādu iemeslu, piemēram, nodrošinājuma nepietiekamības dēļ.

 

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:
Esam patiesi gandarīti par SEB bankas, kas ir viena no līderiem uzņēmumu kreditēšanas jomā Latvijā, pievienošanos mūsu partneru lokam. Portfeļgarantijas ir mūsdienīgs valsts atbalsta instruments, kura izmantošana pakāpeniski pieaug. Līdzšinējā pieredzes rāda, ka visbiežāk ALTUM portfeļgarantija tiek piesasitīta apgrozāmo līdzekļu aizdevuma saņemšanai, taču aktīvi tā tiek izmantota arī finanšu līzinga un investīciju aizdevumiem. Līdz šim aktīvākie garantiju izmantotāji ir tirdzniecības jomā strādājošie uzņēmumi, kuriem seko apstrādes rūpniecības un pakalpojumu nozares uzņēmumi. Finanšu pakalpojumi, kurus kredītiestāde var iekļaut ALTUM garantiju portfelī, ir apgrozāmie līdzekļi, tai skaitā kredītlīnijas, investīciju aizdevumi un finanšu līzings.

01.04.2020 Банк SEB не будет выплачивать дивиденды, чтобы была возможность поддержать кредитование
20.03.2020 Клиенты банка SEB впредь смогут еще удобнее совершать платежи в мобильном приложении, в том числе клиентам других банков, используя только номер телефона
18.03.2020 С 19 марта филиалы банка SEB можно будет посещать только по предварительной записи
11.03.2020 Банк SEB увеличивает до 1,2 миллиона евро кредитный лимит для латвийского торгового предприятия «Diāna»
09.03.2020 SEB предоставил АО «Talsu autotransports» финансирование в размере свыше полумиллиона евро
04.03.2020 B 2019 году долгосрочные накопления клиентов выросли на 23%
12.02.2020 B 2019 году портфель ипотечных кредитов вырос на 7%
05.02.2020 B 2019 году портфель лизинга в Латвии вырос на 5%
29.01.2020 В 2019 году выросло число клиентов, объем вкладов и жилищных кредитов частным лицам
16.01.2020 В 2019 году студентам выдано 1 469 кредитов с государственным поручительством

Архив

Контакты

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Блокирование карт и интернет-банка

  24/7

  Другие вопросы

  Для частных лиц

  Пн. - Пт.08.00 - 21.00
  Cб., Вс. и праздники 10.00 - 18.00

  Для предприятий

  Пн. - Пт. 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.