Switch to mobile version. Augšup

Sermuliņu iela 14

Foto galerija

No 42 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 141,05* EUR)

No 45 m2 līdz 64,9 m2 | Sermuliņu ielā 14, Rīga

Projekts  Rīgas pilsētas mikrorajonā Pētersala-Andrejosta, kvartālā, ko veido Pētersalas iela, Ganību dambis, Lugažu iela un Katrīnas dambis, ir pilsētas daļa, kas robežojas ar kluso centru, jauno apbūves rajonu Skanstes ielā un Daugavu.

Sabiedriskais transports: 5. un 9. tramvaju pietura Eksporta ielā, 2. un 20. autobuss, kas kursē pa Ganību dambi un 1., 19. un 24. trolejbusa galapunkts Pulkveža Brieža ielā.

Apkārtnē pieejami dažādi veikali  ( Rimi hipermārkets, t/c Sky&More), skolas un bērnudārzi (netālu atrodas privātais bērnudārzs “Protu, protu”,  3 pašvaldības bērnudārzi, Rīgas Hanzas visusskola un Rīgas Kultūras vidusskola), kā arī Olimpiskais sporta centrs Skanstes ielā un sporta klubs “My Fitness” t/c Sky&More un tenisa korti Viesturdārzā  vasaras sezonā. 

Īpašais piedāvājums līdz 31.decembrim

  • Kredīta noformēšana: 0,5%  no kredīta summas (standarta cena: 1.5%)
  • Darījuma konts:  50 EUR (standarta cena: 0.4%)
  • Bezmaksas vērtējums
  • Īpašs apdrošināšanas piedāvājums no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle
  • Zelta klienta statuss

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena: 42 000 EUR, klienta līdzdalība: 6 300 EUR, kredīta summa: 35 700 EUR, kredīta procentu likme: 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga, un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš: 30 gadi, ikmēneša maksājums: 141,05 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta noformēšanu: 178,50 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta): 2,6%, kopējā summa, kas jāmaksā: 20 779,36 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Kredīta summa būs atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Jūsu kopējo kredītsaistību mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.