Switch to mobile version. Augšup

Somu māja

Foto galerija

No 120 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 403,03* EUR)

No 35 m2 līdz 600 m2 | Jebkur Latvijā

SIA Somu Māja ir Somijas kompānijas Omatalo OY (Finndomo) pārstāvis Latvijā. Kopš 1939. gada Omatalo OY/Sonkajärvi nodarbojas ar koka karkasa privātmāju ražošanu, un šī pieredze kompāniju padara par lielāko šādu privātmāju ražotāju Skandināvijā, kas vairāk kā 70 gadu pastāvēšanas laikā kopumā realizējusi jau vairākus simtus tūkstošus projektu.

Projektu dažādība dod lielas iespējas klientam īstenot savus sapņus, baudot tieši sev raksturīgā un saprotamā stilā, dzīves telpas noskaņas un funkcionalitātes pieredzi. Māju platība iespējama, sākot no 35 m kompaktas vasarnīcas līdz pat 600 m villai. Mājas izskatu klients var veidot atbilstoši savai gaumei un iecerēm.

Somu Mājas ir paredzētas komfortablai dzīvošanai – tas nozīmē gan ērtu ikdienas soli, gan pietiekamu plašumu viesu uzņemšanai. Sadarbībā ar vadošiem Latvijas arhitektiem Somu Mājas nodrošina individuālu māju projektēšanu. 

Iegādājoties māju projektā “Somu māja” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

 • kredīta noformēšanu – bez maksas (standarta cenrādis – 1,5%);
 • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
 • īpašu apdrošināšanas piedāvājumu no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam vai ir iestājusies grūtniecība.

Lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt, kā arī citus ar kredītu saistītus jautājumus, aicinām aizpildīt pieteikumu.

 


 

* Aprēķina pieņēmums: projekta cena 120 000 EUR, klienta līdzdalība 18 000 EUR, kredīta summa 102 000 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 404.98 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 510 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,6%, kopējā summa, kas jāmaksā 145 599.09 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Kredīta summa būs atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Jūsu kopējo kredītsaistību mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.