Switch to mobile version. Augšup

Stārķu ielā 2

Foto galerija

No 53 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 191,43* EUR)

No 41,2 m2 līdz 77,1 m2 | Stārķu ielā 2, Purvciems - Teika

Rīgas pilsētas VEF mikrorajonā, kvartālā, ko veido Stārķu, Ūnijas ielas, Gustava Zemgala gatve un Ieriķu iela.

Mikrorajonā ir ļoti labi attīstīta transporta un sociālā infrastruktūra. Sabiedriskais transports: 17. un 23. trolejbuss, kā arī jebkurš autobuss, trolejbuss vai tramvajs, kas kursē pa netālu esošo Brīvības ielu, tuvumā atrodas Zemitānu stacija.

Apkārtnes infrastruktūru veido pietiekamā skaitā esoši tirdzniecības un pakalpojumu objekti (netālu atrodas t/c Domina, Elkor Plaza, Minska, lielveikali Rimi un Maxima, Mēbeļu nams, Purvciema tirgus), skolas (45. un 64. vsk., Rīgas Tehniskā koledža, salīdzinoši netālu atrodas Rīgas skolēnu pils, Daugavas sporta nams un VEF kultūras pils) un bērnudārzi (Creakids un vairāki pāsvaldību), medicīnas centrs.  

Īpašais piedāvājums līdz 31.decembrim 

  • Kredīta noformēšana: 0,5%  no kredīta summas (standarta cena: 1.5%)
  • Darījuma konts:  50 EUR (standarta cena: 0.4%)
  • Bezmaksas vērtējums
  • Īpašs apdrošināšanas piedāvājums no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle
  • Zelta klienta statuss

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 53 000 EUR, klienta līdzdalība 7 950 EUR, kredīta summa 45 050 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 191,43 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu netiek piemērota. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,7%, kopējā summa, kas jāmaksā 64 756,83 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Kredīta summa būs atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Jūsu kopējo kredītsaistību mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.