Switch to mobile version. Augšup

Trebū Home

Foto galerija

No 66 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 221.66* EUR)

No 36 līdz 80 m2 | Kupriču iela 1A, 1B, 1C un 1G, Rīga

Trebū Home atrodas 20 minūšu braucienā no Rīgas centra, klusā un zaļā teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām, tuvākajā apkaimē – attīstīta infrastruktūra. Jaunajā projektā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, lai nodrošinātu komfortu, energoefektivitāti un drošu vidi. Plašā teritorija tiks labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī apzaļumota. Dzīvokļi ir ar pilnu apdari. Tiem ir pārdomāts plānojums, augsti griesti un plaši 3stikla pakešu logi. Pieejamas virszemes autostāvvietas, noliktavas telpas un velo novietnes. 

Iegādājoties dzīvokli projektā “Trebū Home” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

 • kredīta noformēšanu – bez maksas (standarta cenrādis – 1,5%);
 • darījuma kontu par 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas);
 • bezmaksas vērtējumu;
 • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
 • īpašu apdrošināšanas piedāvājumu no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam vai ir iestājusies grūtniecība.

Lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt, kā arī citus ar kredītu saistītus jautājumus, aicinām aizpildīt pieteikumu.

 


 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 66 000 EUR, klienta līdzdalība 9 900 EUR, kredīta summa 56 100 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga, to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 221.66 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 280.50 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2.7%, kopējā summa, kas jāmaksā 80 640.72 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Aprēķina pieņēmumā norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie SEB bankas kredītspeciālista.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.