Switch to mobile version. Augšup

Zasulauka 13

Foto galerija

No 49 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 164.56* EUR)

No 26 m2 līdz 65 m2 | Zasulauka iela 13, Rīga

Jauno projektu Zasulauka ielā 13 veido piecus stāvus augsta dzīvojamā ēka ar 45 dzīvokļiem. Šajā privātmāju un zaļas vides ieskautajā dzīvojamā namā tiks piedāvāti pārdomāta plānojuma un platības 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi. Jauno mājas iemītnieku ērtībām un labsajūtai katram dzīvoklim būs balkons un atsevišķa noliktavas telpa. Kā visos Bonava projektos, ir paredzēta speciāla telpa bērnu ratiņu novietošanai. Pagalmā būs arī vieta virszemes autostāvvietām. Tās atradīsies zemāk nekā ēka un atpūtas zonas, un no pārējās teritorijas tiks atdalītas ar koku joslu. No ielas un kaimiņu mājām projektu un tā plašo teritoriju norobežos zaļš dzīvžogs. 

Iegādājoties dzīvokli projektā Zasulauka 13 ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

  • kredīta noformēšanu 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%);
  • darījuma kontu par 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas);
  • bezmaksas vērtējumu;
  • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
  • Īpašs apdrošināšanas piedāvājums no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 49 000 EUR, klienta līdzdalība 7 350 EUR, kredīta summa 41 650 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga, to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 164.56 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 208.25 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2.6%, kopējā summa, kas jāmaksā 59 491.68 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Aprēķina pieņēmumā norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie SEB bankas kredītspeciālista.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.