Switch to mobile version. Augšup

Pagaidu norēķinu konts

Pagaidu norēķinu konts

Jaundibinātiem uzņēmumiem pamatkapitāla ieskaitīšanai

 • Iespēja atvērt attālināti
 • Ar e-Parakstu apstiprinātās izziņas saņemšana
 • Starta komplekts – bez maksas

Jauniem uzņēmumiem piedāvājam atvērt pagaidu norēķinu kontu, kurā ieskaitīt pamatkapitālam nepieciešamos naudas līdzekļus. Pēc uzņēmuma reģistrēšanas komercreģistrā Jūs varat noformēt pagaidu kontu kā pastāvīgu norēķinu kontu un sākt brīvi rīkoties ar kontā esošajiem līdzekļiem.  Jaundibinātam uzņēmumam piedāvājam saņemt Starta komplektu pirmajā lietošanas gadā bez maksas.

Ar e-paraksta palīdzību Jūs varat attālināti atvērt topošā uzņēmuma pagaidu norēķinu kontu, veikt nepieciešamās iemaksas un saņemt no bankas ar e-Parakstu apstiprinātu izziņu par pamatkapitāla iemaksu kontā, ko kopā ar uzņēmuma dibinājuma dokumentiem uzreiz varat iesniegt Uzņēmumu reģistrā.

Ar e-Paraksta palīdzību:

 1. Aizpildiet pieteikumu pagaidu norēķinu konta atvēršanai. Lūdzu, pārliecinieties, ka esat aizpildījuši visus pieteikumā prasītos laukus.
   
 2. Aizpildīto pieteikumu, kā arī uzņēmuma dibināšanas līgumu vai lēmumu par uzņēmuma dibināšanu parakstiet ar e-Parakstu.
   
  Pieteikumu kopā ar uzņēmuma dibināšanas līgumu vai lēmumu par uzņēmuma dibināšanu ar norādīto personu, kurai ir tiesības atvērt pagaidu norēķinu kontu bankā, nosūtiet uz e-pasta adresi .
   
 3. Savā e-pasta adresē Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu bankā. Pagaidu norēķinu konts tiks atvērts vienas darba dienas laikā, un uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta s elektroniski parakstīta izziņa no bankas, kurā norādīts pagaidu norēķinu konta numurs.
   
 4. Veiciet e-Paraksta pārbaudi: augšupielādējiet saņemto bankas elektroniski parakstīto izziņu portālā www.eparaksts.lv un pārbaudiet e-Parakstu.
   
 5. Internetbankā pārskaitiet pamatkapitāla summu, kā arī komisijas maksu par pagaidu norēķinu konta atvēršanu uz jaunatvērto pagaidu norēķinu kontu.
   
 6. Pēc pamatkapitāla un komisijas maksas iemaksas, nosūtiet ziņu uz e-pasta adresi ar lūgumu izsniegt bankas apstiprinātu izziņu par pamatkapitāla iemaksu dibināmā uzņēmuma pagaidu norēķinu kontā.
   
 7. Vienas darba dienas laikā uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet bankas elektroniski parakstītu izziņu par pamatkapitāla apmaksu.

Pagaidu norēķinu kontu varat atvērt arī jebkurā SEB bankas filiālē, iesniedzot šādus dokumentus:

 • dibināšanas līgumu vai lēmumus par uzņēmuma dibināšanu un pagaidu konta atvēršanu bankā ar norādītu pilnvarotu personu veikt šīs darbības;
 • pārstāvja identitāti apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti.
Pakalpojums Cena
Atvēršana 15.00 EUR
Apkalpošana mēnesī Bez maksas
Pārformēšana par Norēķinu kontu Bez maksas
Slēgšana Bez maksas

 

  Spēkā no Spēkā līdz
Pieteikums pagaidu norēķinu konta līguma noslēgšanai elektroniski
25.05.2018
Spēkā esošs
Pagaidu norēķinu konta līguma noteikumi
13.02.2017
Spēkā esošs
Jādodas uz filiāli?

Filiālēs Rīgā piedāvājam rezervēt Jums ērtu tikšanās laiku.

Uzņēmēja komplekti

Izdevīgs risinājums Jūsu ikdienas finanšu darījumiem

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.