Switch to mobile version. Augšup

Šobrīd klientus filiālēs apkalpojam tikai ar iepriekšēju pieteikšanos

Lasīt vairāk

Šobrīd SEB bankas filiālēs, turpinot ievērot piesardzības pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, pakalpojumus klātienē var saņemt tikai ar iepriekšēju pieteiksanos: seb.lv//tiksanas-rezervacija. Pirms pieteikties, lūdzam noskaidrot, vai nepieciešamos pakalpojumus var saņemt attālināti.

Infotelpas raksti uzņēmējiem

 

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 14.04.2021

  Ceturtā daļa iedzīvotāju vēlētos mainīt savu mājokli, bet nevar to atļauties

  Apmēram katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs tuvāko trīs gadu laikā plāno mainīt savu mājokli, paņemot hipotekāro kredītu, savukārt 6% respondentu atzīmē, ka iegādāsies jaunu mājokli par saviem līdzekļiem, secināts SEB bankas veiktajā aptaujā*. Puse iedzīvotāju atzīst, ka ir apmierināti ar savu pašreizējo mājokli un viņiem nav plānu tuvāko gadu laikā to mainīt. Bet vēl 5% aptaujāto atzīst, ka viņi plāno pamest Latviju un dzīvot ārzemēs.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 12.04.2021

  Durvis ver atjaunotā SEB bankas filiāle tirdzniecības centrā “Alfa”

  Lai gan pēdējo gadu laikā piedzīvojam ļoti strauju digitālo kanālu lietošanas izaugsmi, filiāles joprojām ir svarīgas klientiem, kuriem nepieciešamas individuālas konsultācijas par sarežģītākiem finanšu pakalpojumiem. Tāpēc, turpinot digitālo filiāļu attīstību, šī gada aprīlī durvis vērs atjaunotā Alfas filiāle, kurā klientiem būs pieejamas ne tikai klātienes konsultācijas, bet arī iespēja darboties patstāvīgi jaunā un plašā pašapkalpošanās zonā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 07.04.2021

  Apstiprinātas izmaiņas SEB bankas valdes sastāvā Latvijā

  No 7. aprīļa izmaiņas SEB bankas valdes sastāvā – SEB bankas Kreditēšanas pārvaldes vadītājs Māris Larionovs pievienosies bankas valdei un uzņemsies atbildību par AML un darbības atbilstības jomu. Savukārt līdzšinējais atbildīgais par šo jomu, valdes loceklis Kārlis Danēvičs, turpmāk vadīs kredītu un risku kontroles jomu. Jauno valdes sastāvu apstiprinājusi Eiropas Centrālā banka un SEB bankas Padome.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 
 • Paziņojumi - 07.04.2021

  Grozījumi Norēķinu karšu noteikumos Fiziskām personām

  2021. gada 7. jūnijā stājas spēkā grozījumi SEB bankas norēķinu karšu noteikumos Fiziskām personām.

  Lasīt vairāk

 • Paziņojumi - 29.03.2021

  Grozījumi SEB bankas Vērtspapīru konta līguma noteikumos

  2021. gada 29. aprīlī stājas spēkā grozījumi SEB bankas Vērtspapīru konta līguma noteikumos.

  Lasīt vairāk

 • Paziņojumi - 18.03.2021

  Svarīga informācija par pabalstu 200 eiro apmērā

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) aprīlī izmaksās vienreizēju pabalstu 200 eiro apmērā Latvijā dzīvojošām personām, kuras laikposmā no 2021. gada 1. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām saņem pensiju vai dažādus pabalstus. Vienreizējo pabalstu VSAA izmaksās 2021. gada aprīlī, piegādājot bez maksas dzīvesvietā vai  pārskaitot uz kredītiestādes vai pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontu, kurā tiek ieskaitīta pensija, atlīdzība vai pabalsts. Klientiem, kuriem bankā ir tikai norēķinu konts (nav kartes un nav internetbankas), kā arī tiem, kuriem ir neizpildītas saistības, savlaicīgi jārīkojas, lai šo valsts atbalstu varētu izmantot. Aicinām iepazīties ar būtiskākajiem jautājumiem.

  Lasīt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.