Switch to mobile version. Augšup

Kopā mēs spējam aptvert plašāku iespēju pasauli

Ar korporatīvajiem klientiem, finanšu institūcijām un starptautiskajiem klientiem ikdienā strādā mūsu klientu apkalpošanas komanda, sniedzot finanšu konsultācijas un nodrošinot individuālus produktus un risinājumus dažādu nozaru pārstāvjiem.

Mēs apzināmies, ka uzticēšanās, savstarpēja cieņa un profesionalitāte ir galvenie priekšnosacījumi veiksmīgai sadarbībai, kuras centrā ir klienta intereses.

 • Ekonomiskā vide - 11.05.2021

  Video blogs: svarīgākais ekonomikā šonedēļ

  Video blogs: svarīgākais ekonomikā šonedēļ

  SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis savā video blogā apkopo svarīgāko par notikumiem Latvijas un pasaules ekonomikā. Šī sadaļa ar aktuālākajiem apskatiem tiek papildināta katru nedēļu.

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 10.05.2021

  Pēc piņķerīga gada sākuma ekonomika ir gatava izrāvienam

  Pēc piņķerīga gada sākuma ekonomika ir gatava izrāvienam

  Gada pirmais ceturksnis Latvijas ekonomikai noslēdzies “sarkanajā” teritorijā, taču nākamais solās būt labāks. Pēc mākslīgo bremžu atlaišanas ekonomika ieskriesies, bet nedrīkst aizmirst par to, ka uz notiekošo noskatās arī vīruss.

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 19.04.2021

  Eksports atmet piesardzību un iemin pedāli grīdā

  Eksports atmet piesardzību un iemin pedāli grīdā

  Pasaules lielvarām atgūstot apetīti, Latvijas eksporta rādītāji šobrīd aug galvu reibinošā ātrumā un saglabās šo tempu arī turpmākos mēnešus. Lai gan ekonomika un uzņēmēju šobrīd var līksmot, nākotne tomēr var sarūpēt izaicinājumus.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.