Switch to mobile version. Augšup

Kopā mēs spējam aptvert plašāku iespēju pasauli

Ar korporatīvajiem klientiem, finanšu institūcijām un starptautiskajiem klientiem ikdienā strādā mūsu klientu apkalpošanas komanda, sniedzot finanšu konsultācijas un nodrošinot individuālus produktus un risinājumus dažādu nozaru pārstāvjiem.

Mēs apzināmies, ka uzticēšanās, savstarpēja cieņa un profesionalitāte ir galvenie priekšnosacījumi veiksmīgai sadarbībai, kuras centrā ir klienta intereses.

 • Ekonomiskā vide - 18.09.2020

  Latvijas eksports turas uz līderu pleciem

  Latvijas eksports turas uz līderu pleciem

  Latvijas eksporta rādītāji jūlijā uzrādīja nozīmīgu apjomu kritumu daudzās jomās, taču kopumā rādītāji ir līdzīgi pērnā gada līmenim. Līdz ar to par labo rezultātu jāpateicas trim lielākajām preču grupām – kokapstrādei, elektroiekārtām un mehānikai.

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 16.09.2020

  Energoresursu cenu ietekmē Latvijā atgriežas deflācija

  Energoresursu cenu ietekmē Latvijā atgriežas deflācija

  Augustā Latvijā atkal atgriezās deflācija, kuru galvenokārt diktēja energoresursu cenu kritums. Kad preces atsāks sadārdzināties, un vai izdosies iztikt bez krasiem cenu kāpumiem?

  Lasīt vairāk

 • Ekonomiskā vide - 15.09.2020

  Video blogs: svarīgākais ekonomikā šonedēļ

  Video blogs: svarīgākais ekonomikā šonedēļ

  SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis savā video blogā apkopo svarīgāko par notikumiem Latvijas un pasaules ekonomikā. Šī sadaļa ar aktuālākajiem apskatiem tiek papildināta katru nedēļu.

  Lasīt vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.