Switch to mobile version. Augšup

Nāciet strādāt SEB

SEB piedāvā plašu iespēju klāstu.

Mūsu komandā strādā visdažādākie cilvēki, taču vismaz viena lieta mums ir kopīga – mēs vēlamies sniegt pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā.
Tas sākas ar līdzcilvēku atbalstīšanu viņu ceļā uz savu mērķu īstenošanu. Mūsu pieredze liek mums augstu vērtēt gan individuālās, gan uzņēmumu ambīcijas.
 

 

SEB Latvija

SEB ir banka, kas pastāvīgi domā par ilgtermiņa perspektīvu. Mēs piedāvājam plašu finanšu un konsultāciju pakalpojumu klāstu privātajiem un korporatīvajiem klientiem Latvijā, lai palīdzētu viņu ambīcijām kļūt par realitāti.

 

SEB grupas pakalpojumu centrs

SEB grupas pakalpojumu centrs SEB grupas klientiem un nodaļām sniedz pasaules klases pakalpojumus, tādējādi palīdzot SEB kļūt par efektivitātes un inovāciju līderi.

 

Pamatvērtības, uz kurām balstīts mūsu uzņēmums

 
 • 1. Klients ir vissvarīgākais

  Mūsu klienta vajadzības neapšaubāmi ir mūsu prioritāte. Mēs vienmēr cenšamies saprast, kā piedāvāt klientam vislabāko.

 • 2. Iesaiste

  Mēs esam personīgi ieinteresēti mūsu klientu veiksmē un esam atbildīgi par mūsu rīcību.

 •  
 • 3. Vienkāršība

  Mēs vēlamies vienkāršot to, kas ir sarežģīts.

 • 4. Sadarbība

  Mēs sasniedzam vairāk, strādājot kopā.

 

Mūsu vīzija

Sniegt pasaules klases pakalpojumus mūsu klientiem.

 

 

Mēs tam ticam

 • Iekļaušana

  Ikvienam ir tiesības attīstīties individuāli. Mēs SEB uzskatām, ka no personīgās identitātes izrietošā dažādība veicina radošumu. Mūsu pieredzes dažādība ļauj piedāvāt radošus problēmu risinājumus, kas sniedz priekšrocības mūsu klientiem, un, mūsuprāt, arī sabiedrībai.

 • Ilgtspēja

  Mēs esam neatņemama sabiedrības daļa, un neuzskatām vidi par pašsaprotamu. Tāpēc mēs zvanām, nevis braucam, mēs sūtām e-pastu, nevis drukājam, un mēs pārstrādājam, nevis izmetam. Tā ir dabiska mūsu darba sastāvdaļa. Uzziniet vairāk par mūsu vēlmi samazināt tiešo ietekmi uz vidi šeit.

 • Labklājība

  Lai arī mēs strādājam ar prātu, mūsu ķermeņi ir vienlīdz svarīgi. Mūsu veselības stratēģijas pamatā ir preventīvi pasākumi, nevis tikai ārstēšanās pēc tam, kad darbinieks jau saslimis. Ievērojot SEB veselības padomes ieteikumus, mēs cenšamies radīt veselīgu vidi: sākot no svaigiem augļiem mūsu biroju virtuvēs, beidzot ar pusdienlaika jogu un dažādām darbinieku sporta komandām, kurās ikviens aicināts iesaistīties.

 • Vienlīdzīga struktūra

  SEB ikviens tiek iedrošināts pieņemt labus lēmumus. Tā vietā, lai tikai ievērotu augstākās vadības norādījumus, mēs veicinām sadarbību atvērtā dialogā, komandas darbā un konstruktīvas kritikas formā. Pieeja ir visbūtiskākā jebkurā līmenī.

   

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.