Switch to mobile version. Augšup

Aktīvu pārvaldība

Privāto finanšu pārvaldība nozīmē nemitīgu lēmumu pieņemšanu, kas ietekmēs Jūsu un Jūsu ģimenes labklājību ilgā laika posmā. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu un Jūs saņemtu visvērtīgākos ieteikumus tagad un nākotnē, mūsu sadarbība sākas ar pašreizējās finanšu situācijas izvērtējumu un turpinās ar personīgās finanšu stratēģijas izstrādi, kuras pamatā ir Jūsu dzīvesveida, rīcībā esošo aktīvu, ienākumu, izdevumu un nākotnes plānu analīze. Kad tā ir skaidra un mērķi izvirzīti, varat būt drošs, ka Jūsu finanšu pārvaldība būs profesionālās rokās. Mēs garantējam visaugstāko konfidencialitātes līmeni.

SEB bankas piedāvātais investīciju risinājumu klāsts ir viens no plašākajiem un progresīvākajiem Baltijā. Līdzās tradicionālajiem ieguldījumiem obligācijās un akcijās mums ir plašs alternatīvu investīciju instrumentu piedāvājums – investīcijas hedžfondos, nekustamajā īpašumā, riska kapitālā, izejvielās, valūtās un citos akciju tirgos.

Aktīvu pārvaldības process

Jūsu personīgās finanšu stratēģijas izstrādes gaitā analizējam:

 • Jūsu aktīvus un saistības – novērtējam Jūsu pašreizējo finanšu stāvokli;
 • Jūsu izvirzīto mērķu un naudas plūsmas korelāciju – izveidojam priekšstatu par Jūsu nākotnes redzējumu;
 • Jūsu investīciju profilu – noskaidrojam pieļaujamo riska pakāpi, t. i., individuālo riska noturību jeb spēju uzņemties risku.

Mūsu investīciju pieeja tiecas mazināt risku un aizstāv plaši diversificētu ieguldījumu izmantošanu. Personīgās finanšu stratēģijas izstrādes rezultātā atbilstoši Jūsu izvirzītajiem mērķiem sadalām Jūsu rīcībā esošos aktīvus trijos ieguldījumu portfeļos, t. i, diversificējam Jūsu investīciju portfeli.

Private Banking kontakti

 • +371 67779799
  Fakss: +371 67779798

 • E-pasts

 • Nosūtīt ziņu
  Kontaktforma

 • Adrese
  Private Banking klienti tiek apkalpoti īpaši izveidotā centrā Vecrīgā,
  Vaļņu ielā 11.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.