Switch to mobile version. Augšup

Uzkrājumi

Jums ir naudas summa, kura tuvāko mēnešu laikā nebūs nepieciešama? Lai šī nauda nestu Jums peļņu, nevis zaudētu savu vērtību, tā jānogulda. Ja nevēlaties pakļaut savus līdzekļus investīciju riskam, aicinām tos ieguldīt instrumentos ar viszemāko riska līmeni – depozītos! SEB banka Jums piedāvā vairākus depozītu veidus, kā arī plašas konsultāciju iespējas par citām brīvo naudas līdzekļu ieguldīšanas iespējām.

 • Krājkonts

  Krājkonts

  Vēlaties uzkrāt kādu naudas summu vai Jums ir līdzekļi, kurus negrasāties uzreiz tērēt? Tieši tam ir paredzēts Krājkonts — beztermiņa noguldījuma veids ar iespēju to brīvi papildināt un uzkrāt papildu naudas līdzekļus.

  Lasīt vairāk

 • Termiņnoguldījums

  Termiņnoguldījums

  Termiņnoguldījums ir iespēja noguldīt naudu uz noteiktu termiņu ar fiksētu procentu likmi. Jūs varat automātiski pagarināt Jūsu noguldījuma termiņu, savukārt uzkrātos procentus pieskaitīt noguldījumam vai saņemt uz norēķinu kontu.

  Lasīt vairāk

Uzņēmēja komplekti

Izdevīgs risinājums Jūsu ikdienas finanšu darījumiem

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.