Switch to mobile version. Augšup

Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā lietotāja ierīcē. Sīkdatnēm ir dažādi mērķi un pastāvēšanas ilgumi.

Daļu sīkdatņu dēvē par “sesijas sīkdatnēm”, un to izmantošanas termiņš beidzas tiklīdz lietotājs aizver tīmekļa pārlūku. Citas sīkdatnes tiek sauktas par “pastāvīgajām sīkdatnēm”, un tās tiek saglabātas noteiktu laiku. Atkārtoti apmeklējot tīmekļa vietni, lietotāja tīmekļa pārlūks nolasa visas pastāvīgās sīkdatnes un piegādā informāciju tīmekļa vietnei vai elementam, kas attiecīgo sīkdatni ir nosūtījis lietotājam.

Mūsu izmantotās sīkdatnes var iedalīt vairākās kategorijās.

“Obligātās sīkdatnes” nodrošina svarīgas funkcijas, piemēram, mājaslapas lietojamību. Bez šīm sīkdatnēm mājaslapa nevar darboties pilnvērtīgi. Tā kā obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas drošai pakalpojumu sniegšanai, no to izmantošanas nevar atteikties. Ja, neskatoties uz drošības riskiem, Jūs nevēlaties saņemt no mums obligātās sīkdatnes, pārlūkprogrammas iestatījumos Jūs tās varat bloķēt vai izdzēst.

Papildus mēs izmantojam specifisku funkcionalitātes sīkdatni, kas brīdī, kad lietotājs pirmo reizi pieslēdzas internetbankā no jaunas ierīces, ļauj ievadīt personas kodu tikai pirmajā reizē. Šī sīkdatne nesaglabā lietotāja personas kodu ierīcē, taču tā ļauj mums atcerēties, ka lietotāja ievadītais personas kods bija derīgs.

Mēs izmantojam arī trešās puses Adobe Analytics sīkdatnes. Tās dēvē par “statistikas sīkdatnēm”. To sniegto informāciju mēs izmantojam apkopotā formā, lai izprastu, kā apmeklētāji kopumā pārlūko un izmanto mājaslapu, un izvērtētu mārketinga kampaņu efektivitāti. Šīs sīkdatnes mums palīdz uzlabot mājaslapu, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku vietnes pārlūkošanas pieredzi. Statistikas sīkdatnes nav saistītas ar personalizētiem mārketinga piedāvājumiem.

Tālāk sniegts detalizēts mūsu izmantoto sīkdatņu saraksts:

Nosaukums Apraksts Termiņš beidzas/
Derīgas līdz
Obligātās sīkdatnes
has_js Tiek izmantotas, lai nodrošinātu pareizu vārdu pārnešanu jaunā rindā. Sesijas
page_url Tiek izmantotas, lai atcerētos iepriekš apmeklētās lapas, nodrošinot, ka lietotāja pārlūkprogramma darbojas pareizi. 3 mēneši
responsive Tiek izmantotas, lai pielāgotu mājaslapas satura izvietojumu atkarībā no pārlūka displeja lieluma. Sesijas
seblanguage Tiek izmantotas, lai atcerētos pēdējo izmantoto valodu. 1 gads
sebsession Tiek izmantotas, lai pareizi attēlotu vietnes saturu. Sesijas
SEBVBInitTime Saglabā laika zīmogu, lietotājam apmeklējot internetbankas autentifikācijas lapu. Tiek izmantotas, lai skaitītu atlikušo sesijas laiku. Sesijas
SEBVBTimeLeft Pēc internetbankas lietotājvārda apstiprināšanas ieslēdz sesijas taimeri. Sesijas
cookiemessage Tiek izmantotas, lai pārliecinātos par piekrišanu obligāto sīkdatņu izmantošanai (vecākiem piekrišanas gadījumiem). 1 gads
_genesys.widgets.webchat Tiek izmantotas, lai atcerētos SEB bankas čata iestatījumus. Sesijas
sesky Īpaša sīkdatne autentifikācijas pārbaudei. Sesijas
loginmethod Iepriekš izmantotā autentifikācijas ierīce. 1 gads
SEBTMSesskey Noildzes konfigurācijas iznirstošā sīkdatne. Sesijas
test666 Pārbauda, vai lietotāja pārlūkā ir iespējotas sīkdatnes. Sesijas
SEBConsents Lietotāja apstiprinātu sīkdatņu saraksts. 1 gads
Funkcionalitātes sīkdatnes
usersettings Lietotāja specifiskie uzstādījumi konkrētā ierīcē. 1 gads
Statistikas sīkdatnes
_sdsat_landing_page Šo sīkdatni iestata Adobe Tag Manager, lai piefiksētu lietotāja atvērto mājaslapas sadaļu. Sesijas
_sdsat_lt_pages_viewed Šo sīkdatni iestata Adobe Tag Manager, lai saglabātu kopējo apskatīto lapu skaitu. 3 gadi
_sdsat_pages_viewed Šo sīkdatni iestata Adobe Tag Manager, lai saglabātu lapas skatījumu skaitu. Sesijas
_sdsat_session_count Šo sīkdatni iestata Adobe Tag Manager, lai saglabātu sesijas skaitītāju. 3 gadi
_sdsat_traffic_source Šo sīkdatni iestata Adobe Tag Manager, lai saglabātu lietotāja trafika avotu, kā arī tās vietnes nosaukumu, no kuras pārslēdzies lietotājs. Sesijas
_sdsat_xPageName Saglabā Jūsu iepriekš apmeklētās vietnes nosaukumu (analītikas rīki atpazīst lapas nosaukumu, no kuras pārslēdzāties uz šo lapu). Sesijas
_sdsat_xPageURL Saglabā Jūsu iepriekš apmeklētās lapas URL adresi (analītikas rīki atpazīst, kāda ir tās lapas URL adrese, no kuras pārslēdzāties uz šo lapu). Sesijas
s_cc Adobe Site Catalyst sīkdatne, kas nosaka, vai pārlūkā ir ieslēgtas statistikas sīkdatnes. Sesijas
s_fid Adobe Site Catalyst sīkdatne, ko izmanto, lai ģenerētu unikālu kodu unikālā lietotāja identificēšanai. 3 gadi
s_sq Adobe Site Catalyst sīkdatne, kas saglabā informāciju par saiti, uz kuras vietnē iepriekš nospiedāt. Sesijas
s_vi_vx60gx60x60 Adobe Site Catalyst sīkdatne, ko izmanto, lai identificētu unikālos apmeklētājus ar ID un laika zīmogu. 3 gadi
xPageName Satur pēdējās apskatītās lapas nosaukumu, kurā darbojas xPageName funkcija. 1 mēnesis
xPageURL Satur pēdējās apskatītās lapas URL, kurā ir aktivizēta xPageName funkcija. 1 mēnesis

Kā izdzēst sīkdatnes vai mainīt preferences?

Ja vēlaties ierobežot vai aizliegt sīkdatņu izmantošanu un uzglabāšanu savās ierīcēs, vai izdzēst jau saglabātās sīkdatnes, to var izdarīt tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos.

Jūs varat iestatīt pārlūku tā, lai tiktu apstiprināta visu sīkdatņu izmantošana, noraidīta visu sīkdatņu izmantošana vai par katras sīkdatnes lejupielādi tiktu attēlots paziņojums. Jūsu ierīces operētājsistēma var ietvert papildu sīkdatņu izmantošanas kontroles funkcijas. Ja nevēlaties, lai sīkdatnes ievāc informāciju, pārlūka iestatījumos atsakieties no sīkdatņu izmantošanas.

Mūsu vietnē ir saites uz citu uzņēmumu vai organizāciju mājaslapām. Ņemiet vērā, ka SEB banka nav atbildīga par citu mājaslapu saturu vai tajās izmantoto privātuma politiku. Tādēļ gadījumā, ja apmeklējat citas vietnes, informācija par tajās izmantoto privātuma politiku jāpieprasa atsevišķi.

Šie noteikumi var tikt mainīti bez brīdinājuma, jo mēs ievērojam tiesību aktus, kas reglamentē sīkdatņu izmantošanu un ņemam vērā vispārpieņemto ar sīkdatņu izmantošanu saistīto praksi.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.