- Pieejams iPhone, Apple Watch, iPad, Mac un MacBook ierīcēs ar Face ID vai Touch ID funkcionalitāti
- Var izmantot jebkura veida aktivizētu Mastercard maksājumu karti
- Apple Pay piedāvā vienkāršāku un drošāku veidu, kā iepirkties veikalos, lietotnēs un internetā
- Lejupielādējiet SEB mobilo lietotni iOS no App Store (nepieciešama v4.0.72 vai jaunāka versija)
Kā varu pievienot savu karti Apple Wallet?
- iPhone tālrunī: lejupielādējiet vai atjauniniet SEB mobilo lietotni uz jaunāko versiju, atveriet sadaļu Kartes un nospiediet “Pievienot Apple Wallet”.
- Karti varat pievienot arī Wallet lietotnē, spiežot “+” / Add to Wallet.
Kā maksāt ar Apple Pay?
Veikalos
- Divreiz nospiediet iPhone vai Apple Watch sānu pogu, lai aktivizētu ierīci maksājuma veikšanai. Tad pietuviniet iPhone vai Apple Watch tuvu POS terminālim. Kad Jūsu ierīcē parādās atzīme, darījums ir izpildīts.
- Jūsu parastās maksājumu kartes iestatījumi un maksājumu limiti tiek piemēroti arī kartes digitālajai versijai Apple Pay. Vienīgais izņēmums – Jūsu kartes digitālajai versijai Apple Pay nav noteikts bezkontakta maksājumu limits.
- Izmantojiet Apple Pay visur, kur redzat kādu no šiem simboliem.
Lietotnēs vai internetā
- Izmantojot Safari pārlūku, norēķināšanās laikā izvēlieties Apple Pay kā maksājuma veidu.
- Jūsu parastās maksājumu kartes iestatījumi un maksājumu limiti tiek piemēroti arī kartes digitālajai versijai Apple Pay.
- Apple Pay izmantošana lietotnēs un internetā ir ērta, jo ļauj izlaist lietotāja konta izveidi vai garu pieteikuma veidlapu aizpildīšanu.
Ar Apple Pay veiktajiem darījumiem netiek piemērotas nekādas papildmaksas. Apple Pay ļauj Jums izmantot visas Jūsu maksājumu kartes sniegtās priekšrocības iPhone, Apple Watch, iPad un Mac ierīcēs.
Biežāk uzdotie jautājumi
Kartes pievienošana Apple Pay ir vienkārša. Ar ko sākt?
- iPhone tālrunī atveriet lietotni Wallet un nospiediet zīmi “+”.
- Ja izmantojat Apple Watch, savā iPhone tālrunī atveriet lietotni Apple Watch un izvēlieties “Wallet & Apple Pay”. Tad nospiediet “Add Credit or Debit Card.”
- iPad ierīces uzstādījumos atveriet sadaļu “Wallet & Apple Pay” un nospiediet “Add Credit or Debit Card.”
- MacBook Pro ar Touch ID funkcionalitāti atveriet “System Preferences”, izvēlieties “Wallet & Apple Pay” un pēc tam nospiediet “Add Card.”
Apple Pay lietošana ir pat drošāka nekā parasto plastikāta karšu izmantošana. Pirkumiem ar Jūsu iPhone, Apple Watch, Mac vai iPad ierīcēm tiek izmantots Face ID, Touch ID vai Jūsu piekļuves kods.
Apple nekad nesaglabā Jūsu kartes numuru. Turklāt Apple un Jūsu ierīce nenosūta Jūsu kartes numuru tirgotājam, kura veikalā veicat pirkumu. Iepērkoties internetā vai lietotnēs, veikals saņem tikai to informāciju, ko sniedzat, lai pabeigtu pasūtījumu.
Jūs varat apturēt vai dzēst kartes, izmantojot iCloud. Lai apturētu vai dzēstu digitālās kartes, varat sazināties arī ar SEB bankas Klientu centru.
- Jūs varat pārvaldīt savu karšu digitālās versijas, izmantojot Apple Wallet vai Watch lietotnes, vai ierīces izvēlni “Wallet & Apple Pay”.
- Lai identificētu kartes digitālo versiju, apskatiet tās pēdējos četrus ciparus – tie ir tādi paši kā parastajai kartei.
- Ja Jūsu Apple Wallet pievienotas vairākas kartes, Jūs varat izvēlēties un mainīt maksājumiem izmantoto noklusējuma karti, novietojot to kā pirmo starp kartēm.
- Lai skatītu kartes darījumu vēsturi, nospiediet uz kartes – tiks parādīti pēdējie 10 darījumi, kas ir veikti ar kartes digitālo versiju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, izmantojot vienas kartes digitālās versijas vairākās Apple ierīcēs, darījumu vēsture netiek kopīgota starp ierīcēm. Tas nozīmē, ka varat apskatīt tikai ar konkrēto ierīci veikto darījumu vēsturi.
- Lai skatītu plašāku informāciju par karti, nospiediet uz tās un augšpusē izvēlieties “…”. Tiks atvērta izvēlne, kurā varēsiet apskatīt informāciju par savas kartes digitālo versiju, tostarp pēdējos četrus digitālās kartes numura ciparus (ierīces konta numurs), kas tiks norādīti maksājumu čekos. Šeit varat arī pārvaldīt darījumu vēsturi un paziņojumus, kā arī, ja nepieciešams, dzēst karti.
Apple Pay ir atspējota iPad planšetdatoros, ko izmanto izglītībai vai ja bērns ģimenes iCloud kontā ir jaunāks nekā13 gadus.
Apple Pay ir pieejams klientiem no 13 gadu vecuma Latvijā un Igaunijā, 14 gadus veciem un vecākiem klientiem Lietuvā.