Switch to mobile version. Augšup

Bizness - 29.01.2020
mobilā lietotne | uzņēmums

Uzņēmumu maksājumi kļuvuši vēl ērtāki

Uzņēmumu maksājumi kļuvuši vēl ērtāki

SEB bankas mobilā lietotne uzņēmumiem ļauj steidzamus maksājumus apstiprināt maksimāli ātri ar pāris vienkāršām darbībām. Nepieciešamības gadījumā, izmantojot lietotni, uzņēmuma maksājumus var arī izveidot, bet pārslēgties no privātā uz uzņēmuma kontu, kā arī starp vairāku uzņēmumu kontiem iespējams ar vienu klikšķi. 

Papildus maksājumu apstiprināšanai un izveidei, mobilajā lietotnē uzņēmumiem var ātri apskatīties konta atlikumu un izrakstu, kā arī veikt citas ierastās darbības.

Ātra identifikācija un nekādu lieku darbību

Pieslēgšanās internetbankai mēdz aizņemt pārāk daudz laika, ja cilvēks atrodas kustībā un viņam nekavējoties jāapstiprina kāds maksājums. Lai ieietu mobilajā lietotnē, viss, kas nepieciešams, ir pirksta nospiedums vai paša izdomāts PIN, savukārt maksājumus iespējams apstiprināt ar Smart-ID, kas pieejama turpat viedtālrunī, vai kodu kalkulatoru.

Turklāt, ja pēkšņi rodas nepieciešamība izmantot pilno internetbankas versiju, uz to no mobilās lietotnes var pārslēgties bez papildu identifikācijas.

Viens klikšķis, lai pārslēgtos no privātās uz uzņēmuma lietotni

Mobilā lietotne uzņēmumiem ir pieejama gan tiem klientiem, kas ikdienā jau lieto privāto, gan tiem, kas vēl to neizmanto. Ja izmantojat mobilo lietotni privātpersonām, viss, kas jums jāizdara, – tā jāatjauno. Turpmāk lietotnes augšpusē varēsiet izvēlēties, kuru no versijām lietot – privātpersonas vai uzņēmuma. Bet, ja jums ir vairāki uzņēmumi, ir pavisam viegli pārslēgties no viena uz otru, papildus neievadot nekādus PIN vai kodus.

Savukārt, ja nekad neesat izmantojis mobilo lietotni, jūs to varat bez maksas lejupielādēt savā viedtālrunī, izmantojot Google Play (Android viedtālruņiem) vai App Store (iOs viedtālruņiem).

Ar mobilo lietotni jebkurā vietā un laikā ērti varēsiet noskaidrot konta atlikumu, kā arī apskatīt pēdējos sešos mēnešos veiktos darījumus.

Lai uzzinātu vairāk par mobilās lietotnes iespējām, piedāvājam noskatīties video:

 

Linda Ezerkalna

icon
icon

Pārvaldiet uzņēmuma finanses attālināti


 • Drošība - 06.03.2019

  Smart-ID – kodu kartes vietā

  Smart-ID – kodu kartes vietā

  Ieradumi mainās – naudas pārskaitīšana internetbankā jau kļuvusi par ikdienu. Attīstoties viedtālruņiem, cilvēki arvien biežāk izvēlas veikt maksājumus mobilajā lietotnē, kas sniedz iespēju pārvaldīt savas finanses jebkurā vietā un laikā. Bet lai pakalpojumu lietošana būtu maksimāli droša, arī autorizācijas līdzekļi kļūst arvien modernāki.

  Lasīt vairāk

 • Drošība - 05.06.2019

  Banka tavā viedtālrunī

  Banka tavā viedtālrunī

  Laiki, kad finanšu pakalpojumi bija pieejami tikai filiālēs vai izmantojot datoru, ir pagātnē. Tagad konta stāvokli pārbaudīt un maksājumus veikt var atrodoties meža vidū, ja vien līdzi ir viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.