Switch to mobile version. Augšup

Akcionāri

SEB bankas vienīgais akcionārs, kura valdījumā kopš 2007. gada 13. jūlija ir 100% akciju, ir viena no lielākajām Skandināvijas finanšu grupām - Skandinaviska Enskilda Banken (SEB).

SEB ir Ziemeļeiropas finanšu institūcija, kas sniedz bankas pakalpojumus 400 tūkstošiem uzņēmumu un institucionālo klientu un 5 miljoniem privātpersonu. SEB piedāvā universālus bankas pakalpojumus Zviedrijā, Vācijā un Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. SEB ir pārstāvēta arī citās Skandināvijas valstīs, Polijā, Ukrainā un Krievijā, kā arī ir starptautiski pārstāvēta vēl 10 valstīs.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.