Switch to mobile version. Augšup

FONDU PAZIŅOJUMI - 2018 10 31 - 15:45

Izmaiņas SEB Ethical Europe Fund un SEB Europe Fund ieguldījumu fondos

Vēlamies Jūs informēt, ka 21. novembrī SEB Fund 1 apakšfonds- SEB Ethical Europe Fund (C-EUR LU0030166333), tiks pievienots   SEB Fund 1 apakšfondam - SEB Europe Fund (C-EUR LU0030166507) , un tā nosaukums tiks nomainīts uz -  SEB Sustainability Fund Europe (C-EUR LU0030166507).

Fonda SEB Sustainability Fund Europe  mērķis ir ieguldīt uzņēmumos, kas veicina ilgtspējīgu vides attīstību, ievērojot Pārvaldošās sabiedrības noteiktos principus. Fonds neieguldīs uzņēmumos, kas pārkāpj starptautiskās konvencijas un piemēros īpašus izslēgšanas kritērijus tiem uzņēmumiem, kuru darbība ir saistīta ar ieročiem, tabaku, alkoholu, azartspēlēm un pornogrāfiju.  Fonds neieguldīs arī ogļu, gāzes vai naftas ieguves uzņēmumos.

Tie fondu daļu turētāji, kuri nevēlas tikt iekļauti apvienošanās procesā, var pieprasīt savu fondu daļu atpirkšanu līdz 2018. gada 14. novembra plkst. 14.00.

Detalizēta informācija par izmaiņām (angļu valodā):

SEB Fund 1_SEB Ethical Europe Fund_merger_notice_2018SEB Fund 1_SEB Europe Fund_merger_notice_2018

Papildu informācija par apvienošanos ir pieejama ieguldījumu fondu pārvaldes uzņēmuma mājaslapā www.sebgroup.lu.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.