Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 06 25 - 16:55

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu noslēdzās Izaugsmes programmas trešā kārta

Aizvadīta trešā kārta Izaugsmes programmai uzņēmumiem, kurā šogad piedalījās rekordliels dalībnieku skaits. Tajā 15 dažāda mēroga un nozaru uzņēmumu pārstāvji no visas Latvijas trīs mēnešu laikā strādāja pie sava uzņēmuma darbības attīstības, balstoties uz digitālu tehnoloģiju pielietošanu un inovatīvu risinājumu izmantošanu. 

Ģirts Priede, mazo un vidējo uzņēmumu segmentu vadītājs:

”Izaugsmes programma ir lieliska iespēja pieredzējušiem uzņēmumiem iegūt jaunu skatījumu uz labi zināmām lietām un atrast jaunas idejas, veicinot vietējo uzņēmumu izaugsmi un efektivizējot procesus. Šajā kārtā pirmo reizi piesaistījām ārvalstu lektorus, kas sniedza starptautisku biznesa skatījumu un iedvesmoja programmas dalībniekus raudzīties plašāk uz ierastiem biznesa procesiem. Bija gandarījums, ka ārvalstu eksperti novērtēja mūsu uzņēmēju gatavību sadarboties, ģenerēt jaunas idejas un pielietot gūtās zināšanas savas izaugsmes labā.

Šī cikla dalībniekiem arī piemita krietni lielāka pratība digitālajos jautājumos un spēja būt drosmīgiem, eksperimentēt, kas mūsdienās lielās konkurences apstākļos ir būtiska priekšrocība.

Tā kā Izaugsmes programmas idejas pamatā ir ilgtspējība,  programmas trešās kārtas dalībnieki atkārtoti tiksies pēc sešiem mēnešiem, lai izvērtētu Izaugsmes programmas laikā uzstādīto mērķu sasniegšanu, kā arī dalītos ar veiksmes un pārmaiņu stāstiem.”

Izaugsmes programmas trešajā kārtā piedalījās 15 dažādu nozaru uzņēmumi:

“Lursoft IT” (datu apstrāde un analīze); “Optic Guru” (optikas preču mazumtirgotājs); “IIZI Brokers” (apdrošināšanas brokeru pakalpojumi); “Eco Baltia Grupa” (vides apsaimniekošana), “Baltic Coffee Holding” (kafijas automātu un pašapkalpošanās tirdzniecības automātu noma, tirdzniecība un apkalpošana);  “GRIF” (darba aizsardzības pakalpojumi); “MBIT” (IT nozare); “Aspired” (interaktīvu muzeju eksponātu ražošana); “Alintek” (autoservisu aprīkojuma un industriālo iekārtu tirdzniecības un apkalpošana); “Padtex Insulation” ( siltuma un skaņas izolācijas materiālu ražošana);  “Easy Building” (būvniecību, jaunu būvmateriālu izstrāde un ražošana); “Kripatiņas konditoreja” (sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus); “AB Galdnieks” (veido mēbeles pēc individuāla pasūtījuma); “Animals Digital” (foto, video un reklāmas pakalpojumi, izklaides atrakcijas); “Win partners” (mācību centrs, kas specializējas uzņēmumiem pielāgotu programmu veidošanu un īstenošanu).

Seši uzņēmumi ieguva augstāko atzinības šādās nominācijās:

  • “Lielākais izaugsmes potenciāls” –  "Lursoft IT"
  • “Augstākais inovāciju potenciāls ” – "Aspired"
  • “Labākā prezentācija” – "Win Partners"
  • “Stiprākais komandas gars” –  "Optic Guru"
  • “Drosmīgākais lēmumu pieņēmējs” – "MBIT"
  • “Skatītāju atzinība” – "Animals Digital/KASTEKUST"

Izaugsmes programmas viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir dot iespēju satikties dažādu nozaru un mēroga ekspertiem, lai ne tikai iegūtu jaunas zināšanas, bet arī, daloties savā pieredzē, izvirzītu uzņēmuma ilgtermiņa mērķus. Par to, kādus mērķus ir izvirzījuši programmas godalgotie dalībnieki, apkopots video stāstā: 

Izaugsmes programma ir SEB bankas izstrādāta iniciatīva uzņēmējiem, lai dotu iespēju iegūt nepieciešamās  uzņēmējdarbības ekspertu zināšanas gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā.. Programmas dalībniekiem ir iespēja radīt  jaunas biznesa idejas, kā arī paraudzīties uz jau esošo uzņēmumu  ar citādāku - inovatīvu skatījumu. SEB banka šogad programmā plāno ieguldīt 60 tūkstošu eiro, un jau šobrīd notiek darbs pie  t Izaugsmes programmas ceturtās kārtas organizēšanas, kuras dalībniekus SEB bankas Inovāciju centrā uzņems jau šoruden.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.