Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 06 11 - 12:10

Sākot ar jūniju SEB bankas Personāla pārvaldi vadīs Ilze Ogle

Ilzei Oglei ir gandrīz 15 gadu pieredze finanšu nozares jomās, ieskaitot bankas filiāļu vadību, pārdošanas atbalsta nodaļas un investīciju produktu nodaļas vadību. Piecus gadus viņa bija “Swedbank” Mācību centra vadītāja Latvijā. Ilzei ir arī pieredze autoindustrijā – SIA “Domeniks” viņa bija Personāla un administratīvā direktore. Kopš 2016. gada Ilze strādāja “Grindeks”, kas ir viens no lielākajiem vietējiem zāļu ražotājiem un eksportētājiem Latvijā, kur līdz šim viņa vadīja Personāla departamentu.

Līdz ar pievienošanos SEB bankai, Ilzes vadībā Personāla pārvalde turpinās darbu, fokusējot uzmanību uz darbinieku labklājību, tālākizglītību un izaugsmi, lai palīdzētu darbiniekiem sasniegt mērķus, kurus katrs sev esam definējuši un sekmētu piederību SEB bankai. Tāpat Ilzes pieredze būs noderīga, lai sekmētu SEB darba devēja tēlu un piesaistītu bankai labākos darbiniekus.

Ieva Tetere, SEB bankas valdes priekšsēdētāja:

”Esmu gandarīta par Ilzes pievienošanos SEB bankas Personāla pārvaldes komandai. Ilzes daudzpusīgās zināšanas, kas iegūtas, strādājot vadošos amatos dažādos uzņēmumos, būs vērtīgas, lai stiprinātu SEB darba devēja zīmolu Latvijā un piesaistītu bankai labākos darbiniekus. Sagaidām, ka Ilze kopā ar savu komandu un uzņēmuma struktūrvienību vadītājiem palīdzēs veidot SEB iekšējo kultūru, kurā visiem darbiniekiem ir vēlme profesionāli pilnveidoties, uzņemties lielāku atbildību un iegūt jaunu pieredzi.

Šajā ziņā mums ir virkne stratēģiski nozīmīgu projektu, ko īstenojam visā Baltijā – sākot ar Mentoru programmu, Talantu un līderības vadību organizācijā un beidzot ar pagājušajā gadā uzsākto Inclusion and Diversity programmu, kuras mērķis veicināt dažādību un iekļaušanas aspektus darba vietā un Gig work, kas ļauj darbiniekiem pilnveidot savstarpējo sadarbību un veicina izaugsmi. Esmu pārliecināta, ka Ilzes starptautiskā pieredze personāla vadībā, īstenojot darbinieku attīstību un sekmējot uzņēmumu strauju izaugsmi, būs īpaši noderīga, turpinot darbu pie šiem projektiem .”

Ilze Ogle, SEB bankas personāla pārvaldes vadītāja:
“Esmu pagodināta pievienoties SEB bankas komandai. Viena lieta, ko ņemu līdzi savā attīstības ceļā, ir cilvēkmīlestība. Es mīlu cilvēkus un darbu ar cilvēkiem. Ejot pa karjeras kāpnēm, vienmēr esmu bijusi tuvu cilvēkiem – gan klientiem, gan darbiniekiem. Tas ir būtiskākais, kas man ir, ko varu paņemt līdzi un ar ko varu dalīties arī ar SEB bankas darbiniekiem.”


Īsumā par Ilzi Ogli
Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu pedagoģijā un maģistra grādu ekonomikā.

Pieredze:
Kopš 2016. gada strādā “Grindeks”, Grupas HR vadītāja, Vadības komandas locekle
2014. – 2016. SIA “Domeniks”, Personāla un administratīvā direktore
2013. – 2014. SIA “Seccredo”, Vecākā konsultante
2008. – 2013. “Swedbank” Mācību centra vadītāja Latvijā
1999. – 2008. “Swedbank” dažādos amatos, ieskaitot bankas filiāles vadītāja, pārdošanas atbalsta nodaļas un investīciju produktu nodaļas vadītāja

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.