Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 10 20 - 12:10

Euromoney nominējis SEB par labāko banku nekustamā īpašuma finansēšanā

Pēc jaunākās “Euromoney Real Estate” aptaujas SEB ir atzīta par labāko banku nekustamā īpašuma finansēšanas jomā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā 2017. gadā. Starp Baltijā pārstāvētām bankām SEB visās trīs valstīs ir izdevies iekļūt TOP3 laureātu vidū vairākās nozīmīgās kategorijās.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere:

“Starptautisko ekspertu atzinība ir apliecinājums tam, ka mūsu klienti un nozares eksperti augstu vērtē ne tikai mūsu gatavību izsniegt jaunus aizdevumus, bet būtiskas ir arī nozares zināšanas, ar kurām labprāt dalāmies ar mūsu klientiem. Mūsu panākumu pamatā ir gatavība strādāt ar lieliem un ambicioziem projektiem, labs apliecinājums tam ir piešķirtais finansējums IKEA veikala būvniecībai, tāpat esam aktīvi daudzdzīvokļu māju renovācijas un siltināšanas programmā, kas ļauj iedzīvotājiem ietaupīt izmaksas uz siltuma rēķina, kā arī aktīvi strādājam ar dzīvojamā fonda ilgtspēju, kur laba sadarbība izveidojusies ar Rīgas un Valmieras pašvaldībām.”


Finanšu tirgus žurnāls “Euromoney”, kas iznāk vairāk nekā 100 pasaules valstīs, sniedzot padziļinātu analīzi par galvenajiem finanšu tirgus jaunumiem un sasniegumiem, veica nekustamā īpašuma nozares izvērtējumu jau trīspadsmito gadu. Aptaujā piedalījās 2462 respondenti no dažādiem biznesa sektoriem visā pasaulē, sniedzot pārskatu par labākajiem pakalpojumu sniedzējiem nekustamā īpašuma jomā - nekustamā īpašuma attīstītājiem, juridiskajiem birojiem, nekustamā īpašuma kompānijām, konsultantiem, investoriem un arī bankām.
Vērtējot finanšu iestādes, respondentiem tika uzdoti jautājumi par to, kuri ar nekustamo īpašumu saistītie uzņēmumi tiek vērtēti kā nozīmīgākie, sniedzot nekustamā īpašuma iegādes vai finansēšanas pakalpojumus konkrētajā valstī vai reģionā.

Vairāk informācijas par visām kategorijām un rezultātiem www.euromoney.com.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.